Відповідальне лідерство

Будуємо digital економіку для всіх

Наша група створює програми соціального впливу

Драйвери ринку

В dentsu Ukraine не бояться експериментувати та задають тренди – у цьому й полягає запорука лідерства. Як піонер в цифровій революції ми прагнемо надати людям більше контролю над цифровими інноваціями, забезпечити цифровими навичками для безперервного навчання, а також просувати соціальний потенціал цифрових технологій.

Future Lab

Ми є засновником і організатором Future Lab – однієї з найбільших в Україні конференцій з маркетингу, комунікацій та медіа. Її мета – це розвиток українського комунікаційного ринку, обмін досвідом та презентація інноваційних рішень і продуктів.
Дізнатися більше arrow

Розширюємо можливості завдяки digital

Ініціатива для глухих та слабочуючих

З 2016 року в компанії діє програма стажування та працевлаштування глухих та слабочуючих людей (ініціатор – агентство Isobar Ukraine). Зараз в групі на різних позиціях працюють 4 людини з порушеннями слуху. Ми також забезпечуємо профільні конференції перекладачами жестової мови, щоб створити ще більше рівних можливостей для опанування цифрових навичок.

Інтелектуальне волонтерство

Фахівці групи з 2018 року підтримують рух інтелектуального волонтерства в Україні і беруть участь в ключових заходах Pro Bono Club Ukraine: Pro Bono Week, European Pro Bono Summit.

Готуємо лідерів для завтра

Media challenge

У 2018 році dentsu Ukraine започаткував щорічний кейс-чемпіонат Media challenge для студентів старших курсів, який допомагає отримати нові знання у сфері медіа та реклами, прослухати лекції топ-менеджерів компанії, розвинути комунікаційні навички, познайомитися з реальними бізнес-кейсами, а також пройти співбесіду на junior-позиції у групі.

Summer Class

Потужний освітній проект у сфері реклами та медіа для студентів і випускників ВНЗ. Це 2-тижневий інтенсив за усіма медіанапрямками: TV, Digital, OOH, Radio, Performance Marketing. У випускників Summer Class є можливість стати частиною команди dentsu Ukraine.

Dentsu Development School

Це корпоративна онлайн-платформа для навчання з курсами різних рівнів та тематичних напрямів. Кожен співробітник має свій аккаунт в системі і може навчатися в будь-який зручний час і в будь-якому місці, де є інтернет.

TechLab

Внутрішня одноденна конференція для співробітників групи про інновації, тенденції та технологічні новинки, актуальність яких настала вже сьогодні і буде в тренді завтра.

Відповідальний підхід до роботи та людей

Well DAN!

Програма об'єднує сфери здоров'я, спорту, екології, творчості та благодійності. Щомісяця у рамках проекту проходять активності на підтримку здорового способу життя, занять спортом, екосвідомості, гармонійного розвитку співробітників та допомоги тим, хто її потребує.

День дітей

Щороку 1 червня dentsu Ukraine проводить День дітей. Працівники беруть на роботу своїх малюків, для яких компанія влаштовує безліч розваг та корисних заходів і показує, де і як працюють їхні батьки.