Новини

Новини

В Україні створюють гайд маркетингових технологічних компаній

Dentsu Ukraine, інвестиційна компанія BRISE Capital, Комітет з питань інтернет-реклами при ІнАУ та центр інновацій Center42 проводять дослідження MarTech ринку в Україні.

Dentsu Ukraine запускає медіаінтенсив Step Up: Media Week

Комунікаційна група dentsu Ukraine відкриває набір студентів на безкоштовний онлайн-інтенсив Step Up: Media Week.

iProspect Ukraine розвиває продуктовий напрям всередині агентства

Агентство performance-маркетингу iProspect Ukraine розвиває внутрішню продуктову експертизу. Новий напрям сприятиме формуванню комплексного підходу у вирішенні клієнтських діджитал задач.

Рекламний ринок України росте навіть під час кризи. У чому його потенціал

За обсягом рекламного ринку Україна все ще значно відстає від Росії та Польщі. Але останні 10 років вона стабільно покращує свої позиції.

Боротьба з паліями за чисте повітря від Isobar та Amplifi Ukraine

Щовесни та восени в повітрі разом з димом зависає питання: "Як цим дихати?". Сезонне спалювання бур’янів шкодить усім нам, тож ми вирішили запустити всеукраїнський соціальний проєкт «Нам цим дихати».

Як e-commerce бренди в Україні використовують інфлюенс маркетинг – дослідження

Комунікаційна група dentsu Ukraine та HypeAuditor проаналізували активність гравців українського e-commerce ринку, щоб з'ясувати, хто найефективніше працює з інфлюенсерами.

Dentsu представила споживчі тренди 2030

Комунікаційна група dentsu опублікувала глобальний прогноз споживчої поведінки на найближче десятиліття – Consumer Vision 2030.

Media Maker – нове спеціалізоване агентство у складі dentsu Ukraine

Агентство Media Press, яке існує на ринку з 2003 року, стає Media Maker. Серед сервісів агентства: PR, інтегровані рекламні кампанії в пресі та онлайн-ЗМІ.

Топ-10 українських Instagram блогерів в 2020 році - дослідження

Кількість підписників досі є головним показником популярності в Instagram, тому інфлюенсери продовжують активно боротися за кожного свого читача.

Dentsu Ukraine оголошує набір у школу акаунт менеджерів A+ Manager

Комунікаційна група dentsu Ukraine запускає школу акаунтів для всіх бажаючих побудувати кар’єру в сфері Client Service.

Новим CEO iProspect Ukraine стає Ірина Балашова

1 січня 2021 року агентство iProspect Ukraine (входить в комунікаційну групу dentsu Ukraine) очолить Ірина Балашова, досвідчений фахівець у сфері performance-маркетингу.

Dentsu Aegis Network стає dentsu

З жовтня 2020 року глобальна комунікаційна група Dentsu Aegis Network і всі бізнеси в Японії будуть функціонувати під одним брендом – dentsu.

Представляємо тему Future Lab 2020

11-а конференція Future Lab відбудеться 10 вересня в онлайн-форматі та пройде під темою – Never Before: Service. Trust. Technology.

Онлайн інтенсив The Big Ads Theory від Dentsu Aegis Network Ukraine

Що потрібно для створення реклами, яку будуть не скіпати, а шерити? З 10 по 14 серпня пройде освітній онлайн інтенсив The Big Ads Theory.

Диджитал сервисы эффективнее развивать и предоставлять в единой экосистеме

Пандемия 2020 заставила обратиться к диджитал инструментам те бренды, которые раньше даже не смотрели в сторону онлайн каналов.

Физика и химия удаленного офиса

Александр Шкура, Chief Technology Officer, и Наталия Стаценко, HR Director коммуникационной группы Dentsu Aegis Network Ukraine делятся опытом поэтапного создания экосистемы удаленного офиса для 400+ сотрудников.

Dentsu Aegis Network Ukraine виклала лекції конференції Future Lab у відкритий доступ

Комунікаційна група Dentsu Aegis Network Ukraine відкрила безкоштовний доступ до частини лекцій бізнес-конференції Future Lab за 2018-2019 роки.