Нова стратегічна директорка Vizeum Ukraine – Наталія Куликовська

Новини

Нова стратегічна директорка Vizeum Ukraine – Наталія Куликовська

У липні до команди агентства Vizeum Ukraine (входить в комунікаційну групу dentsu Ukraine) приєдналась Наталія Куликовська в ролі Strategic Director.

Наталія володіє широкою експертизою у дослідженні споживачів та бізнес аналітиці, яку вона набула завдяки своєму досвіду роботи у дослідницьких агенціях (Ipsos, Kantar) та в якості представника бізнесу (Nestle, Mondelez). Додатковою сильною стороною Наталії є крос-кантрійний комерційний досвід у плануванні та розробці бізнес стратегій, а також їх втіленні в життя для міжнародних та локальних брендів.

На позиції Strategic Director Наталія керуватиме стратегічно-аналітичним департаментом і братиме участь у створенні та реалізації бізнес-стратегії агентства.

«Я впевнена, що багатий досвід Наталії у дослідженні споживачів та бренд-менеджменті дозволить нам по-новому подивитися на наші аналітичні продукти та на підхід до стратегічного планування зокрема. Ми щиро віримо, що синергія наших компетенцій дозволить створювати цікаві стратегічні рішення, які нададуть клієнтам Vizeum бізнес-перевагу в умовах зростаючої конкуренції» – коментує Анна Горкун, CEO Vizeum Ukraine.