Нова стратегічна директорка Vizeum Ukraine – Наталія Куликовська
У липні до команди агентства Vizeum Ukraine (входить в комунікаційну групу dentsu Ukraine) приєдналась Наталія Куликовська в ролі Strategic Director.
![](/dam/jcr:fc8751fe-35d3-497f-a50b-e178a904c2be/Kulykovska_2.jpg)
Наталія володіє широкою експертизою у дослідженні споживачів та бізнес аналітиці, яку вона набула завдяки своєму досвіду роботи у дослідницьких агенціях (Ipsos, Kantar) та в якості представника бізнесу (Nestle, Mondelez). Додатковою сильною стороною Наталії є крос-кантрійний комерційний досвід у плануванні та розробці бізнес стратегій, а також їх втіленні в життя для міжнародних та локальних брендів.
На позиції Strategic Director Наталія керуватиме стратегічно-аналітичним департаментом і братиме участь у створенні та реалізації бізнес-стратегії агентства.
«Я впевнена, що багатий досвід Наталії у дослідженні споживачів та бренд-менеджменті дозволить нам по-новому подивитися на наші аналітичні продукти та на підхід до стратегічного планування зокрема. Ми щиро віримо, що синергія наших компетенцій дозволить створювати цікаві стратегічні рішення, які нададуть клієнтам Vizeum бізнес-перевагу в умовах зростаючої конкуренції» – коментує Анна Горкун, CEO Vizeum Ukraine.