Dentsu Aegis Network Ukraine виклала лекції конференції Future Lab у відкритий доступ

Новини

Dentsu Aegis Network Ukraine виклала лекції конференції Future Lab у відкритий доступ

Комунікаційна група Dentsu Aegis Network Ukraine відкрила безкоштовний доступ до частини лекцій бізнес-конференції Future Lab за 2018-2019 роки. На нашій сторінці в YouTube можна знайти виступи кращих спікерів країни та лідерів думок.

Теми лекцій охоплюють інновації в маркетингу, масштабування бізнесу, партнерських проектів, корпоративної освіти та інші й умовно поділені на п’ять потоків.

Data – про успішне впровадження data-рішень в маркетингові процеси: від першої покупки до утримання споживача і лояльності. Спікери потоку – Олександр Гудков (Expirenza), Андрій Буренок (TripMyDream), Юлія Карпушина (Amplifi Ukraine), Борис Працюк (Ciklum), Олександра Сироватко (Data Science UA), Ольга Тарасова (Carat Ukraine) Ігор Смілянський (Укрпошта) Наталя Байдала (Masterсard), Іван Федоров (Admixer).

Story – про майстерність сторітеллінгу та контентні рішення як маркетингові інструменти. Розповідають Юрій Горбунов та Юлія Пилипенко (FILM.UA Group), Даша Зарівна (Vector), Ніна Левчук (Google), Дмитро Зінченко (Philip Morris International), Олена Мартинова (спеціаліст з маркетингу).

Lead – про лідерство і тренди, яким будуть слідувати провідні компанії у майбутньому. Напрям представляють Дмитро Расновський (Glovo), Єгор Аветисов (ПриватБанк), Тамріко Шолі (журналіст, редактор), Ярослав Ажнюк (Petcube), Костянтин Євтушенко (CEO Unit.Holdings), Кирило Мазур та Артем Сокіл (Center42), Павло Таяновський (Carat Ukraine).

Link – про яскраві колаборації і партнерські проекти, які дозволяють бізнесу стати ще ефективнішим. Досвідом діляться Оксана Стехіна та Ольга Мамай (Dentsu Aegis Network Ukraine), Дар’я Зважій (ТойДіКо Україна), Тетяна Гриньова (bit.ua), Олексій Дурнєв.

Learn – про впровадження освітніх проектів, які допомагають корпоративному сектору розширювати горизонти та залучати таланти. Спікери стріму – Ірина Тимощенко-Петрова (EY Ukraine), Світлана Герасименко, (ProfessionX), Євгенія Кузьмінська (ДТЕК), Оксана Сергєєва (StarLightMedia), Ілля Філіпов (EdEra), Тетяна Спека (CASERS).

Записи обох конференцій доступні за посиланням.

Нагадаємо, Future Lab – одна з найбільших конференцій в Україні, присвячених маркетингу, комунікаціям та медіа. Проводиться щорічно з 2011 року. Майданчик для обговорення технологій майбутнього, знайомства з новими світовими інноваціями, адаптованими під український ринок. Конференція закритого формату, гостями можуть стати представники рекламно-комунікаційного ринку на запрошення групи Dentsu Aegis Network Ukraine.