Агентства

Створені, щоб вигравати в еру digital економіки

Наші агентства наділені силою найефективніших світових сервісів

Carat Ukraine

Carat Ukraine – медійне агентство повного циклу. Засноване у 1992 році. З 2003 – офіційний партнер міжнародного рекламного агентства Carat в Україні. Займає позицію #1 згідно з трьома рейтингами ВРК «Вибір рекламодавця» (2017-2019), «Рейтинг медіаагентств за бюджетами» (2018-2019), «Агентство року» (2019). Місія бренду: постійне поліпшення бізнес-результатів клієнтів шляхом конвергенції медіаканалів, платформ і екосистем.

dentsu X Ukraine

dentsu X Ukraine – це мережева агенція, яка поєднує найкращі у своєму класі послуги з комунікації та медіапланування, створення контенту, технології, дані та аналіз поведінки. dentsu X допомагає брендам створювати інтегровані та персоналізовані маркетингові рішення, щоб подолати шум насиченого медіаринку та задовольнити потреби споживачів, що швидко змінюються, забезпечуючи «Experience Beyond Exposure».

iProspect Ukraine

iProspect Ukraine – агентство performance-маркетингу для вирішення клієнтських задач в інтернеті. Компанія спеціалізується на послугах платної пошукової реклами (Paid Search), роботі з органічним трафіком (SEO), конверсійних медійних кампаніях (Performance Media), а також Mobile User Acquisition кампаніях.
Місія бренду: We drive business perfomance.

Isobar Ukraine

Isobar Ukraine – digital агентство повного циклу. Компанія перетворює бізнес, бренди і життя людей за допомогою творчого використання цифрових технологій. Команда постійно шукає способи зробити взаємодію брендів і людей більш ефективним. Для цього вивчають найдрібніші деталі, з яких складається досвід споживача, спостерігають, як він веде себе на кожному з етапів: від обізнаності до покупки.
Все це для того, щоб створювати унікальний і надихаючий досвід взаємодії між брендами і споживачами.
Місія бренду: Invent Make Change.

Posterscope Ukraine

Posterscope Ukraine – лідер ринку зовнішньої реклами України.
Експерти агентства знають, як себе поводять люди, вийшовши з дому: скільки часу проводять в метро і на зупинках, які білборди привертають їхню увагу.
Це допомагає Posterscope створювати комплексні рішення для клієнтів, роблячи бренд невід'ємною частиною життя людей.
Місія бренду: Pioneering Out-of-Home.

Amplifi Ukraine

Amplifi Ukraine – компанія з ефективного управління медіаінвестиціями клієнтів в TV & Digital.
Спеціалізується на розвитку технологічних рішень, зокрема programmatic-закупівлях та data-центричному плануванні, а також на створенні та розподілі інноваційних контентних рішень.
Місія: Re-inventing The Supply Side.

Amnet Ukraine

Amnet Ukraine – самостійний programmatic-підрозділ.
Серед основних задач агентства – побудова та розробка programmatic-експертизи в холдингу, розвиток programmatic-закупівель на ринку України, data -центричне планування.
Канали: TV & Digital.

The Story Lab Ukraine

The Story Lab Ukraine – компанія, яка створює синергію даних і редакційного таланту з метою пошуку правильних історій, форматів контенту і сторітеллерів для найбільш інноваційних брендів у світі.
Місія: стати трендсеттерами в створенні і дистрибуції розважального контенту преміум-класу, який приваблює аудиторію, власників медіа і рекламодавців.

Стратегічні партнери групи dentsu Ukraine

UMG

UMG – експерт в сфері радіостратегій.
Гнучкість, креативний підхід, оперативна реакція на тенденції і потреби ринку дозволяють агентству впевнено утримувати звання трендсеттера не тільки в радійних рішеннях, але і в інших каналах комунікації.

Media Maker

Media Maker – спеціалізоване комунікаційне агентство. Серед основних послуг – PR, інфлюенс маркетинг, інтегровані рекламні кампанії в пресі та онлайн-ЗМІ. Media Maker розглядає інфлюенс маркетинг як частину медійної екосистеми, якій відводиться окрема роль в досягненні маркетингових цілей клієнта. З’явилося на ринку у 2003 році як агентство з реклами в друкованих медіа під брендом Media Press. Переорієнтація на цифрові комунікації розпочалася в 2018 році, а ребрендинг відбувся у 2021